Voda-Topení-Plyn-Hodinový manžel

O firmě "Pavel Kopecký"

Jsem drobný živnostník a mojí prioritou je kvalitně odvedená práce a samozřejmě spokojený zákazník. Svým zákazníkům se snažím nabídnout co nejnižší ceny. Na odvedenou práci poskytuji záruku. Jako živnostník jsem pojištěný.

V oboru instalatér-topenář pracuji již přes 20 let. Ať už se jedná o drobnou havárii nebo jakýkoliv závažnější problém, či novou instalaci rozvodů v bytě nebo domě, neváhejte se na mě obrátit. Jsem Vám vždy k službám. Pracuji se všemi druhy materiálů dostupných na našem trhu (plast-měď-ocel), přičemž výběr materiálu a technické řešení zcela závisí na nárocích a požadavcích zákazníka. Pro práci se všemi materiály mám příslušná osvědčení (polyfuzní svařování - plastová potrubí, pájení Cu, svařování elektrickým obloukem a plamenové svařování s úřední zkouškou).

Dále nabízím též služby tzv. Hodinového manžela (drobné opravy a úpravy v domácnosti), které jsou opět postavené na mnohaleté praxi a zkušenostech s drobnými opravami všeho druhu.

Reference na mnou odvedenou práci můžete najít také na www.nejremeslnici.cz nebo  jen klikněte na logo uvedené vpravo.

Rád k Vám přijedu, abychom mohli zkonzultovat Vaše požadavky a společně tak nalézt řešení, které Vám bude nejlépe vyhovovat.

Těším se na budoucí spolupráci s Vámi.

Pavel Kopecký

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode